Dawka stron - Katalog SEO
INFO KOLEJ - forum kolejowe
Twój sklep z biżuterią i kosmetykami
SEOmita - Katalog stron www
Sklep z herbatami online
Prawo jazdy Warszawa
Podlaskie wesele
Arko-Travel
Strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Pomoc

Unikalny wpis do katalogu stron
Wielu właścicieli stron internetowych zastanawia się w jaki sposób mogą promować swoją stronę. Chyba najprostszą metodą jest wpis do katalogu stron internetowych. Takich katalogów jest w sieci bardzo wiele, jednakże najlepsze i najbardziej wartościowe katalogi stanowią niewielki odsetek. Czy warto zatem dodać swój wpis do dobrych katalogów stron? Zapewne! Jest to nadal skuteczna i tania forma reklamy - pod warunkiem, że zachowamy jedną z podstawowych zasad. Pamiętaj, aby twój opis w każdym katalogu był inny, unikalny! To bardzo ważne.

Wpisy są moderowane
Każda propozycja jest oceniana przez moderatora. Strony słabe w ocenie moderatora są od razu usuwane. Co do reszty propozycji administrator przyjął kryteria za jakie przyznaje punkty. Oto one:

• Treść strony [ct]: 0 - 5 punktów
• Grafika strony [gfx]: 0 - 5 punktów
• Strona firmowa [biz]: 5 punktów
• Link zwrotny [link]: 10 punktów
• Wpis płatny SMS [ex]: 10 punktów

Po co te punkty?
Na stronach kategorii oraz w wynikach wyszukiwania wszystkie strony ułożone są w kolejności od największej do najmniejszej ilości punktów. Strony z największą ilością punktów w swoich kategoriach i w całym katalogu posiadają dodatkowo swój screenshot w toperze.

Punkty płatne
Punkty można kupić za pomocą SMS. Link do zakupu punktów znajduje się na stronie każdego wpisu. 10 punktów kosztuje 1,23 zł.

Lucky One
Opcja Lucky One pozwala na wstawienie bezpośredniego linku do własnej strony wprost ze strony głównej katalogu. Zupełnie za darmo. Wystarczy kliknąć link Lucky One na podstronie z własnym wpisem oraz wprowadzić kod zabezpieczający a bezpośredni link pojawi się na stronie głównej poniżej ostatnio dodanych wpisów. Link będzie znajdował się tam przynajmniej 60 minut. Po tym czasie inny użytkownik będzie mógł wprowadzić swój wpis na stronę główną, a tym samym usunąć poprzedni.
Strona używa pliki cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij